Grucon story is easy

Grucon story is easy

Brzy to bude 7 let co jsem založil konzultační společnost Grucon. Vznikla ze slov Grund a Consulting.

Dlouhou dobu jsem přemýšlel, kam firmu směřovat. Byla období, kdy jsem si nebyl jistý. Proto jsem několikrát odběhl a nechal se zaměstnat u jiné velké firmy či státní instituce. Cítil jsem, že ještě potřebuji hledat inspiraci, zkušenosti a zajímavé projekty.

Přišel rok 2016 a s ním zásadní změna. Došel jsem k poznání, v čem jsem výjimečný. Vzděláním jsem sice ekonom, marketér a komunikátor. To umí hodně lidí. Nicméně mnoho klientů si mě najímá z jiného důvodu: líbí se jim, že umím řešit problémy a lidem okolo sebe dodávám energii a inspiraci. To vše bez zbytečných nic neříkajících frází.

Grucon v roce 2017 přestává být firmou jednoho muže a několika málo spřízněných duší. Máme štěstí, že jsme získali velkou důvěru mnoha klientů. Mít to všechno jenom na svých bedrech, co vám budu povídat, jednoduše bych se z toho zbláznil. A to nechci. Chci firmu, která bude svým zákazníkům spolehlivým parterem pro řešení problémů. Nemám ambici, aby byl Grucon světový. Chci pouze, aby byl dost dobrý. Aby zákazníkům přinášel požadované výsledky a zaměstnancům radost a jistotu. Pochopitelně aby u toho byla i trocha srandy.

Nyní začínáme růst. Přichází první spolupracovníci a zaměstnanci. Personální vize je jednoduchá. Budou to ti nejlepší, a přitom dostatečně jiní. Jenom tak dokážeme našim zákazníkům doručit to co od nás požadují – změny a energii.

Grucon: be different